Hakkımızda

Münür Oto Özel Yetkili Servis

Firmamamız Münür Oto olarak 1999 yılında faaliyete başlamıştır.

Firmamız TSE 12047 standartlarına sahip olup , yedek parça , mineral yağ satışı, egzoz muayenesi, akü satışı ve her türlü araca tampondan tampona servis hizmeti vermektedir.

Ağırlıklı olarak BMW, Mercedes-Benz, Volvo, Porsche, Volkswagen, Audi, Jeep, Range Rover, Opel markalarına hizmet vermekle beraber tüm araçlara hizmet vermekeyiz.

Hedefimiz dünamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetinin maksimum seviyeye ulaşması için kaliteli ve güvenilir bir hizmeti müşterilerimize vermek temel hedefimizidir.

Yeniliklerimiz, ileriye yönelik yatırımlarımıza hız vermek ve servisimizi 2014 yılı ve sonrası için daha büyük bir alana taşımak olacaktır.

Şirketimizin çalışma prensipleri disiplin, verimli çalışma, üretkenlik, özveri, yenilikçilik, ekip çalışmasına uyum, yardımlaşma, çalışma arkadaşlarına saygı, işini ve kendini sürekli geliştirme, işyerine sadakat, güleryüz ve çözüm üretme gayreti, en iyiye ulaşma çabası olarak belirlenmiştir.

Dünyada sektörümüz ile ilgili en son gelişme ve teknolojileri yakından izleyerek , Türkiye şartlarına adapte etmeyi ve müşterilerimizin istifadesine sunma görev bilinci ile sektörümüzün en iyisi olmayı hedefledik

 

Uzman çalışma, şeffaf fiyatlar: Sizi arızayla ilgili yapılacak tüm çalışmalar ve süre hakkında araç kabul sırasında bilgilendiriyoruz. Böylece başlangıçtan itibaren her şeyin maliyetini tam olarak öğrenebiliyorsunuz.

Onarımda adil yaklaşım: Yalnızca gerçekten gereken onarımları yaparız.

Her şey kontrolünüz altında: Ekstra bir çalışma yapmadan önce size daima danışırız.

Kendiniz görün: Aracınızı teslim almaya geldiğinizde görmek isteyebileceğinizi düşünerek aracınızdan çıkarılan parçaları saklarız.

Gecikme olmaz: Daima söz verdiğimiz teslim tarihlerine uyarız.

Güvenilirlik: Yaptığımız sözleşmelere sonuna kadar uyarız.

Kalite ve nihai inceleme: Aracınızı size iade etmeden önce aracınızda test sürüşü yaparız.

Profesyonel teslim: Servis danışmanımız, aracınızı teslim almaya geldiğinizde yapılan çalışmaları ve faturayı size açıklayacaktır.

Kişisel hizmet: Söylediklerinizi dinler ve daima aracınızla ilgili her konuda tavsiye vermekten memnuniyet duyarız.

İşine tam bağlı: Siz ve aracınız için elimizden gelenin en iyisini yaparız. En sıra dışı sorunlarda bile doğru çözümü bulacağımıza güvenebilirsiniz.