Bosch Car Service

Üstün kalite sunan eksiksiz servis

Kapsamlı servis hizmetlerimizle müşterilerimize tam ihtiyaç duydukları şeyi sunarız. Her marka araca hizmet sunan servislerimiz, her motor türü için de eksiksiz hizmet sağlar. Tüm Bosch Car Service’ler servis mükemmeliyeti sürecinden geçer ve kalite puanlarını sürekli iyileştirmeye odaklıdırlar.

Dünyanın en popüler servis ağına güvenin

Uzun yıllardır Bosch Car Service'in en başarılı servis ağı seçilmesinden gurur duyuyoruz. Felsefemiz, hizmet politikamızda açık bir şekilde ifade edilmiştir:

 

  • Üstün kalite
  • Geniş tabanlı ve kapsamlı
  • Dürüst ve ekonomik
  • Saygın ve güvenilir
  • Kişiye özel ve işine bağlı

Sorunsuz hizmet için öncü otomotiv teknolojisi

Servislerimiz hızlı ve doğru arıza giderme için Bosch markalı, modern, yenilikçi arıza tespit sistemleri ile donatılmıştır. Ayrıntılı onarım kılavuzları, personelimize ihtiyaç duydukları tüm teknik bilgileri sağlar. Bu sayede hızlı, uzman ve uygun fiyatlı araç servis ve onarım çalışması yaparız.

Bosch, otomotiv parçalarında dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir

Neredeyse 125 yıldır Bosch, sürüşün geleceğine yatırım yapmaktadır: Sürüşü sorunsuz ve ekonomik, güvenli, rahat ve konforlu hale getirir. Güvenilirlik ve yenilik sunan Bosch, dünyanın her yerinde otomotiv endüstrisinde saygın bir tedarikçidir. Araştırma ve geliştirmeden ürün geliştirmeye ve Bosch Car Service'te eksiksiz uzman bakıma kadar Bosch Grubu, tüm ömrü boyunca - araca eşlik eder.